Webrazzi Konferansları 2017 Yılı Takvimi

Türkiye ve dünyadaki internet alanındaki gelişmeleri analiz eden teknoloji blogu Webrazzi, 2017 yılında da konferanslarına devam ediyor. Bu yılın konferans programında internet ve teknoloji alanındaki gelişmeler, en çok tercih edilen fintech uygulamaları, e-ticaret, dijital pazarlama, mobil dönüşüm gibi konular ele alınacak. Webrazzi konferansları 15 Şubat 2017’de Webrazzi E-Ticaret Konferansı ile başlayacak.

 

Türkiye’nin lider teknoloji blogu Webrazzi, her yıl düzenlediği sektörel konferanslarına 2017 yılında da devam ediyor. Bu yıl takvimine 2 yeni konferans ekleyen Webrazzi sayesinde akıllı otomobiller, yapay zeka, insansız hava araçları gibi konular Webrazzi İnovasyon’da konuşulurken, yazılım üzerine her şey Webrazzi Developer’da ele alınacak. Yıl boyunca sürecek Webrazzi konferanslarının tarihleri ve içerikleri şu şekilde olacak:

 

Webrazzi E-Ticaret 2017: 15 Şubat Çarşamba günü düzenlenecek Webrazzi E-ticaret’te E-ticaret sektörünün öne çıkan isimleriyle; tedarik süreçleri, mobil ticaret, dikey e-ticaret, 2. el pazarında yer alanlar, yatırımlar ve SEO ele alınacak.


Webrazzi Dijital 2017:
8 Mart Çarşamba günü düzenlenecek Webrazzi Dijital’de pazarlamada dijital uygulamalar, online reklamcılık, sosyal medyadaki son trendler, en ilgi çeken kampanyalar gibi önemli dijital gelişmeler ele alınacak.


Webrazzi Mobil 2017:
12 Nisan Çarşamba günü düzenlenecek Webrazzi Mobil’de mobil uygulamalar, mobil ödeme çözümleri, yayıncılık, pazarlama faaliyetleri, kısaca mobil dönüşümle ilgili her şey konuşulacak.

 

Webrazzi İnovasyon 2017: 10 Mayıs Çarşamba günü düzenlenecek Webrazzi’nin en yeni konferansında Artırılmış Gerçeklik, Sanal Gerçeklik, Yapay Zeka, Nesnelerin İnterneti, insansız hava araçları, akıllı otomobiller, büyük veri, gelişen teknolojiden nasibini alan tıp dünyası, akıllı şehirler gibi geleceğin teknolojileri ele alınacak.

 

Webrazzi Summit 2017: 18 Ekim Çarşamba günü düzenlenecek Webrazzi Summit Türkiye ve yakın coğrafyanın en etkili internet konferansı. Bu programda internet ve teknoloji dünyasının gündemi belirlenecek.

 

Webrazzi Developer 2017: 15 Kasım Çarşamba günü düzenlenecek Webrazzi Developer, Webrazzi’nin 2017’deki yeni konferanslarından biri. Web ve mobil platformlarda yazılım, yazılım metodolojileri, programlama dilleri ve kütüphaneler, bulut çözümleri ve yazılım testi gibi yazılıma dair her şey bu konferansta konuşulacak.

 

Webrazzi Fintech 2017: 6 Aralık Çarşamba günü düzenlenecek Webrazzi Fintech, konferans takviminin son etkinliği. Öne çıkan Fintech uygulamaları, sektördeki son trendler, Türkiye’deki kanunsal kısıt ve detayları, Fintech yatırımları ve Fintech’e dair neredeyse her şey sektör liderleriyle birlikte bu konferansta ele alınacak.

 

 

Webrazzi VIP, Webrazzi’nin 2017 yılı boyunca gerçekleştireceği tüm konferanslarına katılma imkanı sağlıyor. Konferanslara katılmak isteyen kişiler vip.webrazzi.com üzerinden VIP Pass satın alabilir. VIP Pass’ta 1, 2 ya da 3 kişilik alımlarda ve 4 ve daha üzeri alımlarda indirimli fiyat avantajı bulunuyor.

 

Kurumsalhaberler.com

 

 

Bir önceki yazımız olan Yeni Nokia 6 şimdiden kapış kapış gidiyor! başlıklı makalemizde 6, gidiyor ve kapis hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir