Artvin Valiliğinden İhtiyaç Sahibi Aileye Ev Yardımı

Artvin Valiliği Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı (SYDV), maddi durumu iyi olmayan aileye 90 metrekarelik ev yardımında bulundu.

Artvin Valisi Ömer Doğanay, merkez ilçeye bağlı Sakalar köyünde ikamet eden ve maddi durumu iyi olmayan 72 yaşındaki İbrahim Peker ile oğlu Rıdvan Peker’i, makamında kabul etti.

Sosyal devlet anlayışıyla yardıma muhtaç olan herkese destek olmaya çalıştıklarını belirten Doğanay, Sakalar köyünde 8 nüfuslu ailesiyle eski ve yıkılmak üzere olan sağlıksız bir ortamda yaşamını devam ettiren Peker Ailesi’ni SYDV’nin desteğiyle temiz ve sağlıklı bir eve kavuşturduklarını söyledi.

Doğanay, devlet olarak her zaman maddi durumu iyi olmayan ve mağdur vatandaşların yanında olduklarını vurguladı.

İbrahim Peker ise ailece duydukları memnuniyeti ifade ederek, Devletimizden ve milletimizden Allah razı olsun. Kısa sürede bizleri çok güzel bir betonarme eve kavuşturdu. Buradan Sayın Cumhurbaşkanımıza, Başbakanımıza, Valimize ve devlet büyüklerimize çok teşekkür ediyorum. Bizleri bu kış gününde çok mutlu ettiniz. Allah devletimize ve milletimize zeval vermesin. dedi.

Bir önceki yazımız olan Yusufeli’de Belediye personeline iş sağlığı ve güvenliği eğitimi verildi başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir